Державний університет «Житомирська політехніка» — заклад вищої освіти IV рівня акредитації в Житомирі.

Відповісти
rvolodimir02
Повідомлень: 1
З нами з: 17 січня 2024 22:28

Державний університет «Житомирська політехніка» — заклад вищої освіти IV рівня акредитації в Житомирі.

Повідомлення rvolodimir02 »

Державний університет “Житомирська політехніка”(https://ztu.edu.ua/) є єдиним цивільним закладом освіти інженерно-технологічного профілю на Житомирщині. Університет був заснований у 1960 році на базі загальнотехнічного факультету Київського політехнічного інституту. Початково студенти, працюючи на підприємствах, навчалися три роки, після чого мали можливість завершити навчання в інших вищих навчальних закладах України та колишнього Радянського Союзу.

У 1975 році загальнотехнічний факультет реорганізувався в Житомирський філіал Київського політехнічного інституту. З того часу філіал підготував майже 5 тисяч інженерів-механіків та інженерів-електриків. З 1983 року розпочато підготовку інженерів-електромеханіків за спеціальністю “Робототехнічні системи і комплекси”.

У 1994 році, на базі філіалу, було засновано Житомирський інженерно-технологічний інститут, який у 2019 році перейменовано на Державний університет “Житомирська політехніка”. У 1995 році в інституті відкрито факультет економіки та менеджменту, де студенти можуть отримати вищу освіту за спеціальностями: “Облік і аудит”, “Економіка підприємства”, “Менеджмент організацій”.

З 2000 року університет розвиває гірничо-екологічний факультет, який готує спеціалістів з гірництва та екології. З 2020 року університет співпрацює з норвезьким урядом для реабілітації учасників АТО/ООС.

Останнім часом “Житомирська політехніка” активно розвиває міжнародні зв’язки, а у 2021 році створено інтерактивний музей науки і технологій “Політехнік”, який демонструє 30 експонатів з механіки, оптики, електрики, магнетизму, логіки та акустики.

У рейтингу “Топ-200 Україна” “Житомирська політехніка” зайняла 53 місце, а серед “Кращих ЗВО північного регіону України” — 2 місце. Університет є лідером серед кращих закладів освіти Житомира.

Факультети університету охоплюють широкий спектр напрямків, включаючи бізнес та обслуговування- https://ztu.edu.ua/department/6.html, гірничу справу- https://ztu.edu.ua/department/2.html, інформаційно-комп’ютерні технології- https://ztu.edu.ua/department/3.html, комп’ютерно-інтегровані технології- https://ztu.edu.ua/department/4.html, національну безпеку, право та міжнародні відносини- https://ztu.edu.ua/department/59.html, а також педагогічні технології та освіту впродовж життя- https://ztu.edu.ua/department/60.html.
Mike Mathews
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2024 17:28

FREE fast ranks for forum.org.ua

Повідомлення Mike Mathews »

Hi there

Just checked your forum.org.ua baclink profile, I noticed a moderate percentage of toxic links pointing to your website

We will investigate each link for its toxicity and perform a professional clean up for you free of charge.

Start recovering your ranks today:
https://www.hilkom-digital.de/professio ... p-service/

Regards
Mike Mathews
Hilkom Digital SEO Experts
https://www.hilkom-digital.de/
Відповісти

Create an account or sign in to join the discussion

You need to be a member in order to post a reply

Create an account

Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute

Реєстрація

Sign in

Повернутись до “Пропозиції співпраці від інших організацій,фондів та приватних осіб”