РОТАРІ КЛУБ ТЕРНОПІЛЬ СІТІ

Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 15
З нами з: 20 вересня 2023 16:05

РОТАРІ КЛУБ ТЕРНОПІЛЬ СІТІ

Повідомлення admin »

Зображення
Ротарі-клуб - це неприбуткова міжнародна організація, що об'єднує представників різних професій та громадських діячів для здійснення благодійної та громадської діяльності на локальному та глобальному рівнях. Ротарі-клуби відомі своїми проєктами з підтримки освіти, боротьби з голодом, поліо та іншими хворобами, а також іншими гуманітарними і благодійними проєктами.

Основні мети Ротарі - сприяння підвищенню рівня життя та гуманітарній допомозі, підтримка міжнародного співробітництва та миру. Ці цілі досягаються через різноманітні благодійні та громадські проєкти, які здійснюються членами Ротарі у співпраці з іншими громадськими організаціями та урядовими структурами.

Члени Ротарі-клубів співпрацюють, щоб сприяти покращенню умов життя у власних громадах та в усьому світі. Вони долучають свої професійні навички та ресурси, щоб здійснювати проєкти з покращення освіти, боротьби зі стихійними лихами, поліпшення доступу до води та багато іншого.

Ротарі-клуби допомагають своїм членам збільшити міжнародні зв'язки, розвивати керівництво та професійні навички, а також внести вагомий внесок у поліпшення життя інших людей. Ці клуби створюють платформу для людей з різних професій, які мають спільні цілі та бажання зробити світ кращим місцем для життя.

Відповісти

Create an account or sign in to join the discussion

You need to be a member in order to post a reply

Create an account

Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute

Реєстрація

Sign in

Повернутись до “Громадські організації”