Виробництво охолоджувального гіпотермічного пакета

Відповісти
Аватар користувача
admin
Адміністратор сайту
Повідомлень: 15
З нами з: 20 вересня 2023 16:05

Виробництво охолоджувального гіпотермічного пакета

Повідомлення admin »

Цей пакет розроблений з метою швидкого та ефективного охолодження тканин організму людини в разі невідкладної медичної допомоги, а також для охолодження інших предметів та об'єктів.
Охолоджувальний пакет складається з міцного зовнішнього пакета та сипучого гранульованого реактиву. Для активації охолоджувального пакета необхідно налити будь-яку воду до червоної мітки, після чого починається реакція, яка супроводжується поглинанням тепла із зовнішнього середовища. Пакет під час використання має стабільну температуру 10-18 градусів цельсія і працює на протязі 20 хвилин. Температура охолоджуючого компресу для тіла зазвичай становить від 10 до 18 градусів Цельсія, залежно від типу компресу та його призначення. Для зменшення болю та запалення, часто застосовуються компреси з температурою близько 10-15 градусів Цельсія. Для зниження температури тіла при теплових ударах або гарячці, рекомендується використовувати компреси з температурою близько 18 градусів Цельсія.
Важливо зазначити, що пакет не створює обмороження тканин організму, тому він є безпечним для використання. Охолоджувальні пакети одноразові, тому після використання рідину краще вилити під дерево, кущ. Так як основний компонент це мінеральне добриво, і є цілком безпечним.
Температуру охолоджувального гіпотермічного пакета можливо регулювати. Змінюючи кількість реагентів або їх відношення, можна змінювати і температуру реакції.
Відповісти

Create an account or sign in to join the discussion

You need to be a member in order to post a reply

Create an account

Not a member? register to join our community
Members can start their own topics & subscribe to topics
It’s free and only takes a minute

Реєстрація

Sign in

Повернутись до “Волонтерські та гуманітарні проєкти”