Сторінка 1 з 1

РОТАРІ КЛУБ ТЕРНОПІЛЬ СІТІ

Додано: 19 жовтня 2023 10:23
admin
Зображення
Ротарі-клуб - це неприбуткова міжнародна організація, що об'єднує представників різних професій та громадських діячів для здійснення благодійної та громадської діяльності на локальному та глобальному рівнях. Ротарі-клуби відомі своїми проєктами з підтримки освіти, боротьби з голодом, поліо та іншими хворобами, а також іншими гуманітарними і благодійними проєктами.

Основні мети Ротарі - сприяння підвищенню рівня життя та гуманітарній допомозі, підтримка міжнародного співробітництва та миру. Ці цілі досягаються через різноманітні благодійні та громадські проєкти, які здійснюються членами Ротарі у співпраці з іншими громадськими організаціями та урядовими структурами.

Члени Ротарі-клубів співпрацюють, щоб сприяти покращенню умов життя у власних громадах та в усьому світі. Вони долучають свої професійні навички та ресурси, щоб здійснювати проєкти з покращення освіти, боротьби зі стихійними лихами, поліпшення доступу до води та багато іншого.

Ротарі-клуби допомагають своїм членам збільшити міжнародні зв'язки, розвивати керівництво та професійні навички, а також внести вагомий внесок у поліпшення життя інших людей. Ці клуби створюють платформу для людей з різних професій, які мають спільні цілі та бажання зробити світ кращим місцем для життя.